ELMARK EL50-20F3 ROUND WATER HEATER 50L, 2000W
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IPX4 |
| Névleges feszültség : | 220V |
| Névleges áram : | 8.69A |
| Teljesítmény : | 2000W |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | H:770xD:385 |
| Hangerő : | 50LL |
| Garancia : | 2+3 |
| Szerelési módszer : | Vertical |
| Размер на резбата : | 1/2 |
| Control : | Mechanical |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
EL70035-J AZONNALI VÍZMELEGÍTŐ, MOSOGATÓRA SZERELVE, 3500 W
Cikkszám:300111
Rendelhető 2-5 nap
24.393 Ft
EL70065-J AZONNALI VÍZMELEGÍTŐ, MOSOGATÓRA FELÜLI, 6500 W
Cikkszám:300112
Rendelhető 2-5 nap
24.393 Ft
