ELMARK EL80-20EFTW SMART WATER HEATER 80L, 2000W
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IPX4 |
| Névleges feszültség : | 220V |
| Névleges áram : | 8.69A |
| Teljesítmény : | 2000W |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:454xH:729xW:569 |
| Hangerő : | 73LL |
| Garancia : | 2+3 |
| Szerelési módszer : | Vertical/Horizontal |
| Размер на резбата : | 1/2 |
| Control : | Electronic |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
