Leírás és Paraméterek
| Modell | EOS |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 150W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED |
| Fényáram | 18000lm |
| Luminous efficiency | 120lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 5700 |
| Test színe | Fekete |
| Irányítószám | IP67 |
| Discount Group | C |
| Fényforrás színe | Hideg fehér |
| Átlagos élettartam | 30000h |
| Az anyag típusa | Alumínium |
| Méretek (mm) | 329*310*69.6mm |
| Garancia |
|
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ELMARK MARS LED FLOODLIGHT 200W 5500K 90°, IP65
Cikkszám:98MARS20090CW
Rendelhető 2-5 nap
131.993 Ft
ELMARK MARS LED FLOODLIGHT 200W 5500K 30°, IP65
Cikkszám:98MARS20030CW
Rendelhető 2-5 nap
135.732 Ft
ELMARK MARS LED FLOODLIGHT 200W 5500K 60°, IP65
Cikkszám:98MARS20060CW
Rendelhető 2-5 nap
135.732 Ft
ELMARK LEDES FÉNYVETŐ EOS 150W 5700K+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:98EOS150-BLE
Rendelhető 2-5 nap
251.752 Ft
ELMARK MARS LED FLOODLIGHT 400W 5500K 90°, IP65
Cikkszám:98MARS40090CW
Rendelhető 2-5 nap
254.516 Ft
ELMARK MARS LED FLOODLIGHT 400W 5500K 30°, IP65
Cikkszám:98MARS40030CW
Rendelhető 2-5 nap
261.993 Ft
