Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség | 85V |
| Teljesítmény | 1600W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED SMD3030 |
| Fényáram | 224000lm |
| Luminous efficiency | 140lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 5500 |
| Sugárzási szög | 90° |
| Test színe | Szürke |
| Irányítószám | IP65 |
| Discount Group | C |
| Az anyag típusa | Aluminum/PC |
| Méretek (mm) | L:985/H:660 |
| Márka | ELMARK |
| Garancia |
|
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ELMARK MARS LED FLOODLIGHT 1600W 5500K 60°, IP65
Cikkszám:98MARS160060CW
Rendelhető 2-5 nap
1.043.329 Ft
ELMARK MARS LED FLOODLIGHT 1600W 5500K 30°, IP65
Cikkszám:98MARS160030CW
Rendelhető 2-5 nap
1.043.329 Ft
ELMARK MARS LED FLOODLIGHT 1200W 5500K 30°, IP65
Cikkszám:98MARS120030CW
Rendelhető 2-5 nap
787.724 Ft
ELMARK MARS LED FLOODLIGHT 1200W 5500K 60°, IP65
Cikkszám:98MARS120060CW
Rendelhető 2-5 nap
787.724 Ft
ELMARK MARS LED FLOODLIGHT 1200W 5500K 90°, IP65
Cikkszám:98MARS120090CW
Rendelhető 2-5 nap
765.292 Ft
ELMARK MARS 2 LED FLOODLIGHT 800W 5500K 60°, IP65
Cikkszám:98MARS80060CW2
Rendelhető 2-5 nap
527.271 Ft
ELMARK MARS 2 LED FLOODLIGHT 800W 5500K 30°, IP65
Cikkszám:98MARS80030CW2
Rendelhető 2-5 nap
527.271 Ft
