Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség | 85V |
| Teljesítmény | 400W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED SMD3030 |
| Fényáram | 56000lm |
| Luminous efficiency | 140lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 5500 |
| Sugárzási szög | 30° |
| Test színe | Szürke |
| Irányítószám | IP65 |
| Discount Group | C |
| Az anyag típusa | Aluminum/PC |
| Méretek (mm) | L:505/H:320 |
| Márka | ELMARK |
| Garancia |
|
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ELMARK MARS LED FLOODLIGHT 400W 5500K 60°, IP65
Cikkszám:98MARS40060CW
Rendelhető 2-5 nap
261.993 Ft
ELMARK MARS LED FLOODLIGHT 400W 5500K 90°, IP65
Cikkszám:98MARS40090CW
Rendelhető 2-5 nap
254.516 Ft
ELMARK LEDES FÉNYVETŐ EOS 200W 5700K+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:98EOS200-BLE
Rendelhető 2-5 nap
269.807 Ft
ELMARK LEDES FÉNYVETŐ EOS 150W 5700K+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:98EOS150-BLE
Rendelhető 2-5 nap
251.752 Ft
ELMARK MARS LED FLOODLIGHT 200W 5500K 90°, IP65+ E
Cikkszám:98MARS20090CWE
Rendelhető 2-5 nap
329.494 Ft
ELMARK MARS LED FLOODLIGHT 200W 5500K 60°, IP65+ E
Cikkszám:98MARS20060CWE
Rendelhető 2-5 nap
334.030 Ft
ELMARK MARS LED FLOODLIGHT 200W 5500K 30°, IP65+ E
Cikkszám:98MARS20030CWE
Rendelhető 2-5 nap
334.030 Ft
ELMARK MARS LED FLOODLIGHT 600W 5500K 90°, IP65
Cikkszám:98MARS60090CW
Rendelhető 2-5 nap
378.052 Ft
