ELR-2A relé 24-240V AC/DC 1s-3perc 2C bekapcsolási késleltetéssel
Leírás és Paraméterek
| Márka : | ELMARK |
| Aktív terhelés : | 2x5A |
| Az érintkezők : | 2NO+2NC |
| Méretek (mm) : | W:18хD:64хH:90 |
| Beállítási tartomány : | 0.1s-60m |
| Garancia : | 3+2 |
| Operating temperature (°C): : | 2NO+2NC |
| Power supply : | 24-240V |
| Output type : | 2xSPDT |
| Communication interface : | 2xSPDT |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
