EX-PROOF LED EXIT 1.2W, IP67
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP67 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 1.2W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6500K |
| Márka : | АТРА |
| Méretek (mm) : | W:420/H:280 |
| Időtartam : | 3h. |
| Az anyag típusa : | Alumínium/PC |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | Explosion Proof |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Marking : | II 2G Ex Db mb IIB +H2 T6 GbnII 2D Ex tb mb IIIC T85°C IP67 Db |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
