RÁDIÓFREKVENCIÁS (RF) WIFI 4-CSATORNA RGB KONTROLLER
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 0-144W/ 0-288W |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:97/W:33/H:18 |
| Kimeneti áram : | 4Channel 4 x 3A |
| Bemeneti feszültség : | 12-24 VDC |
| Típus : | Wi-Fi Receiver |
| Érzékelési tartomány : | 30m |
| Garancia : | 3+0 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
RÁDIÓFREKVENCIÁS (RF) LED FÉNYERŐSZABÁLYOZÓ TÁVVEZÉRLŐ 1 ZÓNA
Cikkszám:99REMOTE1
Rendelhető 2-5 nap
11.237 Ft
LED Bluetooth Mesh MR16, 5W RGB 300LM izzó Smart Home Wifi izzó, 6 db-os csomag
Cikkszám:A9631
Raktáron
23.400 Ft
