FRANCA 90 1L KÜLTÉRI FALI LÁMPA 1XGU10 CCT IP55 SZÜRKE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP55 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 6W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2700/4000 |
| Foglalat : | GU10 |
| Fényáram : | 600lm |
| Fényforrás színe : | Adjustable |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:95/W:110/H:128 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Resin |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | FRANCA |
| Szerelési módszer : | Falra szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
| Fényforrás típusa | Foglalatos |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
