GERMAN TYPE SOCKET 16A GLASS FRAME BLACK+C. BOX
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP20 |
| Névleges áram : | 16A |
| Méret : | 86x86x24mm |
| Teljesítmény : | 3520W |
| Szín : | Black |
| Bemeneti feszültség : | 220-240V AC |
| Típus : | German Type Socket |
| Garancia : | 3+0 |
| *Megjegyzés : | The product is a kit with a console box for installation in plaster. |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED Connect EGLO okos fényforrás E27 A60 6W, 2200-6500K, 806 lm
Cikkszám:12574
Raktáron
-33%
RÁDIÓFREKVENCIÁS (RF) MINI LED DIMMER 5A TÁVIRÁNYÍTÓVAL
Cikkszám:99DIMMERT1
Rendelhető 2-5 nap
3.406 Ft
LED GU10 5,5W 400lm 2700-6500K fényforrás 120fokos Ra80 230V CCT, Smart Wi-fi, szabályozható fényerő
Cikkszám:DEL1630
Rendelhető 2-5 nap
3.600 Ft
