GIPSZKARTON LED PANEL 40W 4000K 595x595mm FEHÉR , IP54
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP54 |
| Teljesítmény : | 40W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 4000lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Méretek (mm) : | L:595/W:595/H:9 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Garancia : | 4+1 |
| Alak : | Szögletes |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
GIPSZKARTON LED PANEL 40W 6400K 595x595mm FEHÉR, IP54
Cikkszám:92PANEL030CWNIP54
Rendelhető 2-5 nap
21.104 Ft
LED PANEL SZÖGLETES 12W 6400K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99LED967CWE
Rendelhető 2-5 nap
21.051 Ft
LED PANEL SZÖGLETES 12W 4000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99LED967E
Rendelhető 2-5 nap
21.051 Ft
LED PANEL SZÖGLETES 12W 2700K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99LED967WWE
Rendelhető 2-5 nap
21.051 Ft
STELLAR LED PANEL KEREK 24W 6500K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99XLED620CWE
Rendelhető 2-5 nap
21.194 Ft
STELLAR LED PANEL KEREK 24W 4000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99XLED620E
Rendelhető 2-5 nap
21.194 Ft
STELLAR LED PANEL KEREK 24W 2700K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99XLED621E
Rendelhető 2-5 nap
21.194 Ft
LED PANEL 22W 595X595X34 4000K süllyesztett nagy hatékonyság 180 lm/W
Cikkszám:92PANEL033W
Rendelhető 2-5 nap
21.500 Ft
