Leírás és Paraméterek
| Modell | GRF070 |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 7W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED |
| Fényáram | 412 |
| Luminous efficiency | 59lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Test színe | Fekete |
| Szerelési módszer | Beépített szerelés |
| Irányítószám | IP65 |
| Discount Group | C |
| Az anyag típusa | Alumínium |
| Méretek (mm) | 100x120 |
| Garancia |
|
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
