Leírás és Paraméterek
| Modell | GRF071 |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 9W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED |
| Fényáram | 400 |
| Luminous efficiency | 44lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Test színe | Fekete |
| Szerelési módszer | Beépített szerelés |
| Irányítószám | IP65 |
| Discount Group | C |
| Az anyag típusa | Alumínium |
| Méretek (mm) | 100x150 |
| Garancia |
|
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LEDES JÁRÓFELÜLETBE SÜLLYESZTETT LÁMPATEST RAY30 30W 5000K IP67
Cikkszám:96RAY30
Rendelhető 2-5 nap
20.365 Ft
CECI 90 SQ LED JÁRÓFELÜLETBE SÜLLYESZTETT LÁMPATEST 6W CCT IP67 FEKETE
Cikkszám:96CECI90SQ-BL
Rendelhető 2-5 nap
21.018 Ft
CECI 90 SQ LED JÁRÓFELÜLETBE SÜLLYESZTETT LÁMPATEST 6W CCT IP67 SZÜRKE
Cikkszám:96CECI90SQ-GR
Rendelhető 2-5 nap
21.018 Ft
