Leírás és Paraméterek
| Modell | 96GRF1 |
| Névleges feszültség | 220V |
| Teljesítmény | 36W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED |
| Fényáram | 3200 |
| Luminous efficiency | 89lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Sugárzási szög | 45° |
| Test színe | Szürke |
| Szerelési módszer | Beépített szerelés |
| Irányítószám | IP67 |
| Discount Group | C |
| Az anyag típusa | Alumínium/Edzett üveg |
| Méretek (mm) | 90x300 |
| Garancia |
|
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
GRF1 LED GROUND FIXTURE 36W 4000K IP67 220V 45°
Cikkszám:96GRF1-3645220
Rendelhető 2-5 nap
57.683 Ft
GRF1 LED GROUND FIXTURE 36W 3000K IP67 24V 45°
Cikkszám:96GRF1-364524WW
Rendelhető 2-5 nap
60.773 Ft
