GRF3 LED GROUND FIXTURE 3W 4000K IP65 220V 30°
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 220V |
| Teljesítmény : | 3W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 260lm |
| Méretek (mm) : | 80x52 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Rozsdamentes acél/Alumínium/Edzett üveg |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | GRF3 |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Sugárzási szög : | 30° |
| Luminous efficiency : | 87lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Led padló, taposó lámpatest GU10 foglalatú négyzet IP66 230V 108mm
Cikkszám:V1466
Rendelhető 2-5 nap
7.280 Ft
CECI LEDES TALAJBA SÜLLYESZHETŐ LÁMPA 1XGU10 IP67 SZÜRKE
Cikkszám:96CECI3L-GR
Rendelhető 2-5 nap
7.368 Ft
