GRF304 LED FACADE FIXTURE 6W 4000K IP65 GREY
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 6W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 100lm |
| Méretek (mm) : | L:135/H:135/W:42 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | ABS/PC |
| Garancia : | 2+1 |
| *Megjegyzés : | UV resistant |
| Modell : | GRF304 |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Luminous efficiency : | 16lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
GRF02 LED KÜLTÉRI HOMLOKZATI LÁMPA 1.8W 4000K IP65 FEHÉR
Cikkszám:96GRFLED02-WH
Rendelhető 2-5 nap
9.405 Ft
EXTRALETI 100RGR LED FALI LÁMPA 3W CCT IP66 FEKETE
Cikkszám:96ELETI100RGR-BL
Rendelhető 2-5 nap
10.700 Ft
