GRF310 LED FACADE FIXTURE 8W 4000K IP65 BLACK
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 8W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 260lm |
| Méretek (mm) : | L:200/H:200/W:55 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | ABS/PC |
| Garancia : | 2+1 |
| *Megjegyzés : | UV resistant |
| Modell : | GRF310 |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Luminous efficiency : | 32lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
EXTRALETI 100RGR LED FALI LÁMPA 3W CCT IP66 SZÜRKE
Cikkszám:96ELETI100RGR-GR
Rendelhető 2-5 nap
12.839 Ft
EXTRALETI 100REL LED FALI LÁMPA 3W CCT IP66 FEKETE
Cikkszám:96LETI100REL-BL
Rendelhető 2-5 nap
12.839 Ft
