GRF50 LED GROUND FIXTURE 5W 3000K IP65 12V 24°
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 12V |
| Teljesítmény : | 5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Fényáram : | 450lm |
| Méretek (mm) : | 245x43 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | GRF50 |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Sugárzási szög : | 24° |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
