Haupa kábelcsupaszító jokari kés D:8-28
7.300 Ft (5.748 Ft + ÁFA)
Menny.:db

Haupa kábelcsupaszító jokari kés D:8-28

Elérhetőség: Raktáron
Cikkszám: HAU200031
Gyártó: Haupa
Szállítási díj: 990 Ft
A Haupa egy jól ismert márka, amely a villanyszerelők és technikusok számára készült kiváló minőségű szerszámok gyártására specializálódott. Egyik legnépszerűbb termékük a Haupa kábelcsíkozó jokari kés D:8-28.
 
Ezt a szerszámot úgy tervezték, hogy különböző típusú kábeleket könnyedén lecsupaszíthasson és elvághasson. Éles pengével rendelkezik, amely könnyedén átvágja a különböző szigetelőanyagokat, például a PVC-t, a gumit és a szilikont. A D:8-28 jelölés azt jelzi, hogy ez a konkrét modell 8 mm és 28 mm közötti átmérőjű kábelek csíkozására alkalmas.
 
A Haupa kábelcsíkozó jokari kés tartós konstrukcióval rendelkezik, kiváló minőségű anyagokból készült, amelyek biztosítják a hosszú élettartamát. Ergonomikus kialakításának köszönhetően kényelmesen tartható és hosszabb ideig használható anélkül, hogy megerőltetést vagy fáradtságot okozna.
 
A vágási képességek mellett ez a szerszám állítható lecsupaszító mechanizmussal is rendelkezik, amely lehetővé teszi a kábelek pontos lecsupaszítását a belső vezetékek sérülése nélkül. Ez alkalmassá teszi az elektronikus eszközökben használt kényes vezetékek és kábelek használatára.
 
Összességében a Haupa kábelcsíkozó jokari kés D:8-28 egy sokoldalú és megbízható eszköz, amelyet minden villanyszerelőnek vagy technikusnak a szerszámkészletében kell tartania. Hatékonysága és precizitása nélkülözhetetlen eszközzé teszi minden vezeték- vagy kábelszerelési projekthez.
7.300 Ft (5.748 Ft + ÁFA)
Menny.:db

Leírás és Paraméterek

HAUPA 200031 jokari kés D:8-28
Kábelcsupaszító kampós pengével
• Az összes általánosan használt körkábel csupaszítására
• A penge Titan-Nitrid bevonattal, a gyorsabb vágási sebesség érdekében
• Alacsony kopási tényező, hosszú használati időt
• A vágási mélység a markolat végébe ágyazott csavarral állítható
• Automatikus átállás körkörös- és hosszirányú vágásra
• A markolat biztonságát a házba beépített lágy betétek biztosítják
• Titan-Nitrid bevonatú tartalékpenge a házban
• Ház kiváló minőségű, kopásmentes polyamidból
• Titan-Nitrid bevonatú kampós pengével