HIGH POWER LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 20W 4000K FEKETE+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 20W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1600lmlm |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:600/W1:70/W2:47.8/H:22.4 |
| Test színe : | Fekete |
| Garancia : | 3+2 |
| *Megjegyzés : | +INVERTERREL |
| Alak : | Négyszögletes |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Sugárzási szög : | 90° |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
HIGH POWER LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 20W 4000K SZÜRKE+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99FM604020-GRE
Rendelhető 2-5 nap
38.041 Ft
HIGH POWER LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 20W 4000K FEHÉR+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99FM604020-WHE
Rendelhető 2-5 nap
38.041 Ft
HIGH POWER LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S48 40W 4000K FEHÉR
Cikkszám:99SM1204040-WH
Rendelhető 2-5 nap
37.497 Ft
HIGH POWER LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S48 40W 4000K SZÜRKE
Cikkszám:99SM1204040-GR
Rendelhető 2-5 nap
37.497 Ft
LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 12W 4000K 600MM FEKETE+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99FM604012-BLE
Rendelhető 2-5 nap
39.552 Ft
HIGH POWER LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 40W 4000K FEKETE
Cikkszám:99FM1204040-BL
Rendelhető 2-5 nap
40.424 Ft
LED PROFILE RECESSED S77 64W 6500K 1500MM WHITE
Cikkszám:99BM1506564-WH
Rendelhető 2-5 nap
34.584 Ft
LED PROFIL.SÜLLYESZTHETŐ,L-SAROK S77 SOROZAT FEKETE RÁÉPÍTHETŐ
Cikkszám:99OML-BL
Rendelhető 2-5 nap
41.952 Ft
