Home MX205 napelemes lampion, 3db-os szett, 1 db melegfehér LED, nylon, 30 g, gombelem, fehér vagy kék vagy rózsaszín MX205
Leírás és Paraméterek
Szeretné kertjét vagy teraszát különleges, mégis energiatakarékos világítással feldobni? A Home MX205 napelemes lampion tökéletes választás, ha hangulatos, melegfehér fényt keres, amely stílusos megjelenéssel párosul!
Ez a praktikus lampion 1 db melegfehér LED-del világít, és a beépített akkumulátor (1 x 1,2V gombelem, 40mAh) biztosítja az automatikus töltést napközben, hogy estére kellemes fényt áraszthasson. A be/ki kapcsolóval könnyen vezérelhető. Nylon szövetből készült, és három színben érhető el: fehér, kék és rózsaszín. Kompakt mérete (ø8x10,5 cm) és könnyű súlya (30g) bármilyen kültéri dekorációhoz illeszkedik.
Tegye varázslatossá a szabadtéri estéket ezzel a dekoratív lampionnal!
| alapanyaga | nylon szövet |
| színe | fehér, kék, rózsaszín |
| LED-ek színe | melegfehér |
| LED-ek száma | 1 db / lampion |
| be- / kikapcsolás | manuális / automatikus |
| felakasztható | igen |
| tápellátás | beépített 1,2 V / 40 mAh Ni-MH gombakkumulátor |
| méret | ∅10 x 11,5 cm (akasztókengyel nélkül) |
| tömeg | 30 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
HOME MXROPE napelemes fényfüzér kötélen, 52 db melegfehér LED, 2 üzemmód, 5 méter hosszú, cserélhető akkumulátor MXROPE
Cikkszám:SOMOGYI-5999084974459
Rendelhető 2-5 nap
2.890 Ft
Home MX672 napelemes kerti lámpa, kutyák lámpással, 1db melegfehér LED, akkumulátor, műgyanta, 6 db-os display MX672
Cikkszám:SOMOGYI-5999084969967
Rendelhető 2-5 nap
2.890 Ft
Home MX671B napelemes kerti bagoly lámpa, 1 db melegfehér LED, akkumulátor, műgyanta, leszúrható MX671B
Cikkszám:SOMOGYI-5999084969974
Rendelhető 2-5 nap
2.890 Ft
Home MX671N napelemes kerti nyúl lámpa, 1 db melegfehér LED, akkumulátor, műgyanta, leszúrható MX671N
Cikkszám:SOMOGYI-5999084970130
Rendelhető 2-5 nap
2.890 Ft
Home MX671S napelemes kerti sün lámpa, 1 db melegfehér LED, akkumulátor, műgyanta, leszúrható MX671S
Cikkszám:SOMOGYI-5999084969981
Rendelhető 2-5 nap
2.890 Ft
