KÜLTÉRI NAPELEMES LÁMPA 41071 0.3W IP44
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Teljesítmény : | 0.3W |
| Fényáram : | 10lm |
| Méretek (mm) : | L:136/W:136/H:30 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Akkumulátor : | Ni-Mh/900mAh |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 2+0 |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Продължителност на работа (h) : | 8h |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Home FLP250SOLAR napelemes LED reflektor, 250 lm, PIR mozgásérzékelő, 120° 5m, 56 db hidegfehér SMD LED, energiatakarékos, műanyag, IP44 FLP250SOLAR
Cikkszám:SOMOGYI-5999084963644
Rendelhető 2-5 nap
5.690 Ft
Home MX 300 napelemes kerti fáklya, 72 LED, automatikus, napelem és töltő, időjárásálló MX 300
Cikkszám:SOMOGYI-5999084943103
Rendelhető 2-5 nap
5.690 Ft
