KÜLTÉRI NAPELEMES LÁMPATEST 6721 0.06W IP44
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Teljesítmény : | 0.06W |
| Fényáram : | 1lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:370/D:128 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Akkumulátor : | Ni-Mh/200mAh AA 1.2V |
| Az anyag típusa : | Plastic |
| Garancia : | 1+0 |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Dimmerek : | No |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Home FLP22SOLAR napelemes LED reflektor, 250 lumen, mozgásérzékelő, 3 világítási mód, IP65 FLP22SOLAR
Cikkszám:SOMOGYI-5999084969288
Rendelhető 2-5 nap
3.090 Ft
Home SML100WW micro LED fényfüzér, 5 méter, napelemes, kül- és beltéri kivitel, 100 db melegfehér micro LED SML100WW
Cikkszám:SOMOGYI-5999084966171
Raktáron
3.390 Ft
Napelemes üveggömb dekoráció színes micro LED füzérrel MX 623
Cikkszám:SOMOGYI-5999084947460
Raktáron
2.990 Ft
