LED BULB SMD2835 28W E27 230V 6000K 107lm/W
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 28W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6000 |
| Foglalat : | E27 |
| Fényáram : | 2996lm |
| Átlagos élettartam : | 25000h |
| Fényforrás színe : | Cold white |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:190/D:100 |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | LED SMD |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 200° |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED Connect EGLO okos fényforrás E27 A60 6W, 2200-6500K, 806 lm
Cikkszám:12574
Raktáron
-33%
