LED COB BASE 13W, 4000K, 36ᴼ, METAL RING
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 13W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1560lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:62/H:38 |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED COB |
| Típus : | Keret |
| Az anyag típusa : | Alumínium/PC |
| Garancia : | 4+1 |
| Modell : | M6210 |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 36ᴼ |
| Luminous efficiency : | 120lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
süllyesztett LINEÁRIS LÁMPA T EL-05 10W 3000K, WHITE & BLACK
Cikkszám:92EL051230-WHBK
Rendelhető 2-5 nap
9.518 Ft
süllyesztett LINEÁRIS LÁMPA EL-05 10W 4000K, WHITE & BLACK
Cikkszám:92EL051240-WHBK
Rendelhető 2-5 nap
9.518 Ft
EL-110SQ3 SQ. RECESSED DOWNLIGHT GU10 WHITE & BLACK
Cikkszám:92EL110SQ3-WHBK
Rendelhető 2-5 nap
9.621 Ft
EL-6226 RECESSED SQUARE LED DOWNLIGHT 24W 3000K
Cikkszám:92EL62262430-WH
Rendelhető 2-5 nap
9.682 Ft
