LED DOWN LIGHT 13W, 4000K, 36° DEEP SQUARE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 13W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1560lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:90/W:90/H:53 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | COB LED |
| Csavarnyílás átmérője : | 80x83 mm |
| Típus : | Set (base+frame) |
| Az anyag típusa : | Alumínium + PC |
| Garancia : | 4+1 |
| Modell : | M6210+A6215 |
| Alak : | Szögletes |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 36ᴼ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
EL-148 AMBIENT LIGHT 3W 4000K CREE WITH SENSOR BL
Cikkszám:92EL1480340-BL
Rendelhető 2-5 nap
13.906 Ft
EL-148 AMBIENT LIGHT 3W 4000K CREE WITH SENSOR WH
Cikkszám:92EL1480340-WH
Rendelhető 2-5 nap
13.906 Ft
Álmennyezeti lámpa 26W 4000K 2220lm IP66 215x215x20mm
Cikkszám:FAMA-5900280932211-C70DLWS2152604KW
Rendelhető 2-5 nap
13.969 Ft
