LED DOWN LIGHT 13W, 4000K, 36° ROUND
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 13W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1560lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:90/H:34 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | COB LED |
| Csavarnyílás átmérője : | 83 mm |
| Típus : | Set (base+frame) |
| Az anyag típusa : | Alumínium + PC |
| Garancia : | 4+1 |
| Modell : | M6210+A6154 |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 36ᴼ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED MOVABLE SPOT LIGHT 24W 230V 4000K WHITE IP44
Cikkszám:92DLTS2430-WH
Rendelhető 2-5 nap
12.607 Ft
LED MOVABLE SPOT LIGHT 24W 230V 4000K WHITE IP44
Cikkszám:92DLTS2440-WH
Rendelhető 2-5 nap
12.607 Ft
SA-045/3 SPOT LÁMPATEST 3XGU5.3 NÉGYZET FEKETE/FEHÉR
Cikkszám:92045S3-BLFR
Rendelhető 2-5 nap
12.567 Ft
SA-045/3 SPOT LÁMPATEST 3XGU5.3 NÉGYZET FEHÉR/FEHÉR
Cikkszám:92045S3-WHFR
Rendelhető 2-5 nap
12.567 Ft
