LED FALI LÁMPA SZÖGLETES 2X5W 4000K IP54 FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP54 |
| Teljesítmény : | 10W |
| Fényáram : | 900lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:100/W:100/H:100 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
| Fényforrás típusa | Beépített ledes |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ST53B KÜLTÉRI HOMLOKZATI LÁMPA SENSOR 140° 15W IP54
Cikkszám:99DS204
Rendelhető 2-5 nap
12.360 Ft
Kültéri falra szerelhető lámpatest, fekete, LED 2x3W, 4000K, IP54 lefelé és felfelé is világít
Cikkszám:DEL1553
Raktáron
12.180 Ft
