Leírás és Paraméterek
| Modell | LED G45 |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 4,5W |
| Foglalat | E27 |
| Fényáram | 500lmlm |
| Luminous efficiency | 111lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Fényforrás színe | Fehér |
| Átlagos élettartam | 30000h |
| Dimmerek | No |
| Méretek (mm) | L:45/H:78 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
