Leírás és Paraméterek
| Modell | LED G45 |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 6W |
| Foglalat | E27 |
| Fényáram | 800lmlm |
| Luminous efficiency | 133lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Fényforrás színe | Meleg fehér |
| Átlagos élettartam | 30000h |
| Dimmerek | No |
| Méretek (mm) | L:45/H:78 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED izzó E27 Izzószál 3 szabályozható A60 2700K 6W Átlátszó
Cikkszám:V0291
Rendelhető 2-5 nap
1.960 Ft
LED IZZÓ GLOBE G45 FILAMENT 4W E27 230V 2700K SZABÁLYOZHATÓ
Cikkszám:99LED665D
Rendelhető 2-5 nap
2.040 Ft
LED IZZÓ CANDLE C35 FILAMENT 4W E14 230V 2700K SZABÁLYOZHATÓ
Cikkszám:99LED662D
Rendelhető 2-5 nap
2.040 Ft
LED IZZÓ GLOBE G45 FILAMENT 4W E14 230V 2700K SZABÁLYOZHATÓ
Cikkszám:99LED664D
Rendelhető 2-5 nap
2.040 Ft
LED VINTAGE IZZÓ SZABÁLYOZHATÓ 8W E27 D110 2800-3200K ARANY
Cikkszám:99LED857G
Rendelhető 2-5 nap
2.046 Ft
