LED IZZÓ 7W G9 230V HIDEG FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 7W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6400 |
| Foglalat : | G9 |
| Fényáram : | 630lm |
| Átlagos élettartam : | 25000h |
| Fényforrás színe : | Hideg fehér |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:65/D:19 |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | LED G9 |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 300° |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
