LED KIEMELŐVILÁGÍTÁS QUAD612 12W 6XE27 2700K FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP20 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 90W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2700 |
| Foglalat : | E27 |
| Fényáram : | 7650lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:490/W:340/H:145 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED PAR30 |
| Fényforrások száma : | 6 |
| Típus : | Nagy mélysugárzók |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | QUAD |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Luminous efficiency : | 85lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED KIEMELŐVILÁGÍTÁS QUAD612 12W 6XE27 2700K SÖTÉT SZÜRKE
Cikkszám:92Q61227DGR
Rendelhető 2-5 nap
35.739 Ft
LED DOWNLIGH TS3040 30W, 240V, 4000K, 60ᴼ, WHITE+ EMERGANCY KIT
Cikkszám:92TS3040-WHE
Rendelhető 2-5 nap
35.946 Ft
EL-6453 LED DOWNLIGHT ВМ 20W 3000K 38° HONEY+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92EL64532030-WHE
Rendelhető 2-5 nap
37.221 Ft
EL-6453 LED DOWNLIGHT ВМ 20W 4000K 38° HONEY+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92EL64532040-WHE
Rendelhető 2-5 nap
37.221 Ft
LED SPOTVILÁGÍTÁS SMD 25W 230V 6500K FEHÉR+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92FLD2565-WHE
Rendelhető 2-5 nap
37.833 Ft
LED SPOTVILÁGÍTÁS SMD 25W 230V 3000K FEHÉR+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92FLD2530-WHE
Rendelhető 2-5 nap
37.833 Ft
LED SPOTVILÁGÍTÁS SMD 25W 230V 4000K FEHÉR+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92FLD2540-WHE
Rendelhető 2-5 nap
37.833 Ft
EL-6228 RECESSED LED DOWNLIGHT 30W 3000K+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92EL62283030-WHE
Rendelhető 2-5 nap
38.281 Ft
