LED IZZÓ KÖRTE A60 SMD2835 12W E27 230V FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 12W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000-4300 |
| Foglalat : | E27 |
| Fényáram : | 1080lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Fényforrás színe : | Fehér |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:114/D:60 |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | LED PEAR |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 240° |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
