LED IZZÓ SMD2835 50W E27 230V FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 50W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Foglalat : | E27 |
| Fényáram : | 4500lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Fényforrás színe : | Fehér |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:255/D:140 |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | LED SMD |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 200° |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED körte 10W E27 806lm fényforrás 270fok Ra80 230V RGBW+CCT, Smart Wi-fi szabályozható fényerő
Cikkszám:DEL1629
Rendelhető 2-5 nap
4.430 Ft
