LED MÁGNESES LINEÁR SPOT FÜGGŐLÁMPA M20 PL 48V 9W 3000K
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 9W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000K |
| Fényáram : | 920lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | φ50*262 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | COB |
| Bemeneti feszültség : | 48V |
| Típus : | Függő |
| Az anyag típusa : | Fém |
| Modell : | M20 PL |
| Szerelési módszer : | On track rail for magnetic fixture |
| Sugárzási szög : | 36° |
| Luminous efficiency : | 102lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT FÜGGŐLÁMPA M20 PL 48V 9W 4000K
Cikkszám:93M20PL0940-BL
Rendelhető 2-5 nap
17.511 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 DL 48V 12W 3000K
Cikkszám:93M20DL1230-BL
Rendelhető 2-5 nap
17.202 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 DL 48V 12W 4000K
Cikkszám:93M20DL1240-BL
Rendelhető 2-5 nap
17.202 Ft
T-TÍPUSÚ CSATLAKOZÓ MÁGNESES SÍNRENDSZERŰ VILÁGÍTÁSHOZ, SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:93MA014
Rendelhető 2-5 nap
17.986 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 TL 48V 12W 3000K
Cikkszám:93M20TL1230-BL
Rendelhető 2-5 nap
18.129 Ft
T-TÍPUSÚ CSATLAKOZÓ MÁGNESES SÍNRENDSZERŰ VILÁGÍTÁSHOZ, FELÜLETRE SZERELHETŐ
Cikkszám:93MA013
Rendelhető 2-5 nap
18.843 Ft
MR2OM2 MÁGNESES SÍNSÍN 4P. FELÜLETRE SZERELHETŐ 2m
Cikkszám:93MR2OM2-BL
Rendelhető 2-5 nap
18.953 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 FL 48V 20W 4000K
Cikkszám:93M20FL2040-BL
Rendelhető 2-5 nap
15.657 Ft
