LED MÁGNESES LINEÁR SPOT FÜGGŐLÁMPA MINI 48V 15W 4000K
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP20 |
| Teljesítmény : | 15W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1894lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:200/H:45 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED COB |
| Bemeneti feszültség : | 48V |
| Típus : | Hanging |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | MINI |
| Szerelési módszer : | On track rail for magnetic fixture |
| Sugárzási szög : | 38° |
| Luminous efficiency : | 126lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
PROFIL MÁGNESES SÍNRENDSZERŰ VILÁGÍTÁSHOZ, 4 PÓLUSÚ, SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ, 1m
Cikkszám:93MRBM1-BL
Rendelhető 2-5 nap
9.211 Ft
