LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 FL 48V 10W 4000K
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 10W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000K |
| Fényáram : | 600lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L300/:W22/:H25 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | SMD2835 |
| Bemeneti feszültség : | 48V |
| Típus : | Not folding |
| Az anyag típusa : | Fém |
| Modell : | M20 FL |
| Szerelési módszer : | On track rail for magnetic fixture |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 60lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS MFGL MINI 48V 12W 3000К
Cikkszám:93MFGL1230-BL
Rendelhető 2-5 nap
11.254 Ft
