LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 TL 48V 5W 4000K
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000K |
| Fényáram : | 170lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | φ30*110 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | COB |
| Bemeneti feszültség : | 48V |
| Típus : | Folding |
| Az anyag típusa : | Fém |
| Modell : | M20 TL |
| Szerelési módszer : | On track rail for magnetic fixture |
| Sugárzási szög : | 36° |
| Luminous efficiency : | 34lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 FL 48V 20W 4000K
Cikkszám:93M20FL2040-BL
Rendelhető 2-5 nap
15.657 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS MFGL MINI 48V 18W 3000К
Cikkszám:93MFGL1830-BL
Rendelhető 2-5 nap
15.010 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS MFGL MINI 48V 18W 4000К
Cikkszám:93MFGL1840-BL
Rendelhető 2-5 nap
15.007 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 FFL 48V 6W 3000K
Cikkszám:93M20FFL0630-BL
Rendelhető 2-5 nap
14.668 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 FFL 48V 6W 4000K
Cikkszám:93M20FFL0640-BL
Rendelhető 2-5 nap
14.668 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 FGL 48V 6W 3000K
Cikkszám:93M20FGL0630-BL
Rendelhető 2-5 nap
14.668 Ft
