LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 TLB 48V 10W 3000K
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 10W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000K |
| Fényáram : | 800lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | φ1002 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | SMD2835 |
| Bemeneti feszültség : | 48V |
| Típus : | Folding |
| Az anyag típusa : | Fém |
| Modell : | M20 TLB |
| Szerelési módszer : | On track rail for magnetic fixture |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 TL 48V 2x8W 3000K
Cikkszám:93M20TL2030-BL
Rendelhető 2-5 nap
28.121 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 TL 48V 2x8W 4000K
Cikkszám:93M20TL2040-BL
Rendelhető 2-5 nap
28.121 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 TLB 48V 10W 4000K
Cikkszám:93M20TLB1040-BL
Rendelhető 2-5 nap
28.121 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT FÜGGŐLÁMPA M21 PLB 48V 12W 3000K
Cikkszám:93M21PLB1030-BL
Rendelhető 2-5 nap
27.605 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT FÜGGŐLÁMPA M21 PLB 48V 12W 4000K
Cikkszám:93M21PLB1040-BL
Rendelhető 2-5 nap
27.605 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M21 TLB 48V 12W 3000K
Cikkszám:93M21TLB1030-BL
Rendelhető 2-5 nap
27.605 Ft
