LED MOVABLE SPOT LIGHT 12W 230V 4000K WHITE IP44
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 12W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 840lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:110/H:60 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Csavarnyílás átmérője : | 90 mm |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+0 |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 24° |
| Luminous efficiency : | 70lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
TL180 COB SÍNES LÁMPATEST 20W 220-240V 4000K 24° SZÜRKE
Cikkszám:93TLOM180W-GR
Rendelhető 2-5 nap
6.592 Ft
süllyesztett LINEÁRIS LÁMPA EL-05 5W 3000K, WHITE & BLACK
Cikkszám:92EL05630-WHBK
Rendelhető 2-5 nap
6.675 Ft
süllyesztett LINEÁRIS LÁMPA EL-05 5W 4000K, WHITE & BLACK
Cikkszám:92EL05640-WHBK
Rendelhető 2-5 nap
6.675 Ft
EL-110SQ2 SQ. RECESSED DOWNLIGHT GU10 WHITE & BLACK
Cikkszám:92EL110SQ2-WHBK
Rendelhető 2-5 nap
6.469 Ft
