LED MOVABLE SPOT LIGHT 20W 230V 4000K WHITE IP44
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 20W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1400lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:135/H:70 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Csavarnyílás átmérője : | 120 mm |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+0 |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 24° |
| Luminous efficiency : | 70lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
EL-6226 RECESSED SQUARE LED DOWNLIGHT 24W 3000K
Cikkszám:92EL62262430-WH
Rendelhető 2-5 nap
9.682 Ft
EL-6226 RECESSED SQUARE LED DOWNLIGHT 24W 4000K
Cikkszám:92EL62262440-WH
Rendelhető 2-5 nap
9.682 Ft
EL-110SQ3 SQ. RECESSED DOWNLIGHT GU10 WHITE & BLACK
Cikkszám:92EL110SQ3-WHBK
Rendelhető 2-5 nap
9.621 Ft
