LED PANEL 40W 4000K 295x1195mm 120lm/W
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 40W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 4800lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | 295x1195mm |
| Test színe : | White |
| Garancia : | 4+1 |
| Alak : | Rectangular |
| Szerelési módszer : | Recessed mounting |
| Dimmerek : | No |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PANEL 40W 6400K 595x595mm 120LM/W IP54+EM
Cikkszám:92PANEL028NCW54E
Rendelhető 2-5 nap
33.398 Ft
LED PANEL 48W 4000K 595x595mm IP44 FEHÉR KERET +INVERTERREL
Cikkszám:92PANEL020WIP44E
Rendelhető 2-5 nap
34.111 Ft
LED PANEL 48W 6400K 595x595mm IP44 FEHÉR KERET +INVERTERREL
Cikkszám:92PANEL020CWIP44E
Rendelhető 2-5 nap
34.111 Ft
LED PANEL 40W 4000K 295x1195x30mm WH FRAME IP54+EM
Cikkszám:92PANEL021WN54E
Rendelhető 2-5 nap
33.172 Ft
LED PANEL 48W 6400K 295X1195MM UGR<19 +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92PANEL029CWE
Rendelhető 2-5 nap
33.162 Ft
LED PANEL 48W 4000K 295X1195MM UGR<19 +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92PANEL029WE
Rendelhető 2-5 nap
33.162 Ft
