LED PANEL 48W 4000K 295x1195mm IP44 FEHÉR KERET +INVERTERREL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 48W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 4800lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Méretek (mm) : | L:1195/W:295/H:30 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 4+1 |
| *Megjegyzés : | +INVERTERREL |
| Alak : | Négyszögletes |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PANEL 36W 4000-4300K 595X295mm FEHÉR KERET IP44+INVERTERREL
Cikkszám:92PANEL013WIP44E
Rendelhető 2-5 nap
36.741 Ft
LED PANEL 60W 4000K 595X595MM WHITE FRAME IP44+EM
Cikkszám:92PANEL031WIP44E
Rendelhető 2-5 nap
38.860 Ft
LED PANEL 60W 6400K 595X595MM WHITE FRAME IP44+EM
Cikkszám:92PANEL031CWIP44E
Rendelhető 2-5 nap
38.860 Ft
LED PANEL FOR DRYWALL 48W 6400K 595x595mm IP44+EM
Cikkszám:92PANEL030CWIP44E
Rendelhető 2-5 nap
35.045 Ft
LED PANEL 48W 4000K 295x1195mm FEHÉR KERET +INVERTERREL
Cikkszám:92PANEL021WE
Rendelhető 2-5 nap
31.160 Ft
LED PANEL 45W 4000-4300K 595MM/595MM SZABÁLYOZHATÓ FEHÉR KERET
Cikkszám:92PANEL018W
Rendelhető 2-5 nap
27.364 Ft
