LED PANEL 48W 4000K 595X595MM UGR<19 +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 48W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényforrás színe : | Fehér |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:595/W:595/H:30 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Garancia : | 4+1 |
| *Megjegyzés : | +PANIK BLOKOM |
| Alak : | Szögletes |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Unified Glare Rating (UGR) : | UGR < 19 |
| Luminous efficiency : | 110lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PANEL 30W 595X595X35 4000K RECESSED HIGH EFFICIENCY+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92PANEL023WE
Rendelhető 2-5 nap
30.686 Ft
LED PANEL 48W 4000K 295x1195mm FEHÉR KERET +INVERTERREL
Cikkszám:92PANEL021WE
Rendelhető 2-5 nap
31.160 Ft
LED PANEL 40W 6500K 595x595mm WHITE FRAMEIP54+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92PANEL032CWIP54E
Rendelhető 2-5 nap
31.434 Ft
LED PANEL 40W 4000K 595x595mm WHITE FRAME IP54+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92PANEL032WIP54E
Rendelhető 2-5 nap
31.434 Ft
