LED PANEL HIGH POWER 60W 6400K 595x595mm FEHÉR KERET IP44
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 60W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6400 |
| Fényáram : | 6000lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Fényforrás színe : | Hideg fehér |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:595/W:595/H:30 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 4+1 |
| *Megjegyzés : | High power |
| Alak : | Szögletes |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PANEL HIGH POWER 60W 4000K 595x595mm FEHÉR KERET IP44
Cikkszám:92PANEL031WIP44
Rendelhető 2-5 nap
23.912 Ft
STELLAR LED PANEL 48W 4000K 595x595mm FEHÉR KERET +INVERTERREL
Cikkszám:99XPANEL020WE
Rendelhető 2-5 nap
25.786 Ft
LED PANEL 22W 595X595X34 4000K süllyesztett nagy hatékonyság 180 lm/W
Cikkszám:92PANEL033W
Rendelhető 2-5 nap
21.500 Ft
LED PANEL 45W 4000-4300K 595MM/595MM SZABÁLYOZHATÓ FEHÉR KERET
Cikkszám:92PANEL018W
Rendelhető 2-5 nap
27.364 Ft
LED PANEL FOR DRYWALL 48W 6400K 595x595mm IP54
Cikkszám:92PANEL030CWIP54
Rendelhető 2-5 nap
20.427 Ft
LED PANEL FOR DRYWALL 48W 6400K 595x595mm IP44
Cikkszám:92PANEL030CWIP44
Rendelhető 2-5 nap
19.901 Ft
LED PANEL FOR DRYWALL 48W 4000K 595x595mm IP44
Cikkszám:92PANEL030WIP44
Rendelhető 2-5 nap
19.901 Ft
