Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 6W |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:68/W:33/H:22 |
| Kimeneti feszültség : | 12-25V DC |
| Bemeneti feszültség : | 230V AC |
| Garancia : | 2+1 |
| Dimmerek : | No |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
