LED PANEL KEREK FELÜLETRE 18W 4000-4300K
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 18W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1530lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:175/H:33 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Polikarbonát |
| Garancia : | 3+2 |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 85lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Bingo 18W 3CCT kerek felületre szerelhető LED panel, fekete
Cikkszám:V8896
Rendelhető 2-5 nap
4.340 Ft
Bingo 18W 3CCT négyzet alakú felületre szerelhető LED panel, fekete
Cikkszám:V8900
Raktáron
4.340 Ft
Felületre szerelhető négyzet alakú LED panel Proma 18W 4000K fekete
Cikkszám:V1129
Raktáron
3.920 Ft
LED PANEL KEREK FELÜLETRE 13W 2700-3000K SZATÉN NIKKEL
Cikkszám:99LED625
Rendelhető 2-5 nap
3.719 Ft
