VÍZÁLLÓ LED PANEL KEREK 5W 4000K IP44
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 400lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:90/H:21 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
STELLAR ELLIS LED MENNYEZET LÁMPA KEREK 55-135mm 24W 4000K D-168
Cikkszám:95ELLISLEDR24-W
Rendelhető 2-5 nap
3.110 Ft
LED PANEL KEREK ECO 28W 2700-3000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED964WW
Rendelhető 2-5 nap
2.784 Ft
LED PANEL KEREK ECO 18W 4000-4300K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED962
Rendelhető 2-5 nap
3.214 Ft
LED PANEL KEREK ECO 18W 6000-6400K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED962CW
Rendelhető 2-5 nap
3.214 Ft
LED PANEL KEREK ECO 18W 2700-3000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED962WW
Rendelhető 2-5 nap
3.214 Ft
