LED PANEL SZÖGLETES 12W 4000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 12W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 890lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:175/W:175/H:13/L1:155/W1:155 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Alak : | Szögletes |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 74lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PANEL SZÖGLETES 12W 2700K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED967WW
Rendelhető 2-5 nap
3.090 Ft
LED PANEL SZÖGLETES 12W 6400K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED967CW
Rendelhető 2-5 nap
3.090 Ft
LED PANEL SZÖGLETES 12W 2700-3000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED633
Rendelhető 2-5 nap
2.929 Ft
LED PANEL SZÖGLETES 18W 2700-3000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED635T
Rendelhető 2-5 nap
3.296 Ft
STELLAR LED PANEL SZÖGLETES 18W 6500K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99XLED634CW
Rendelhető 2-5 nap
2.740 Ft
STELLAR LED PANEL SZÖGLETES 18W 2700K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99XLED635
Rendelhető 2-5 nap
2.740 Ft
STELLAR ELLIS LED MENNYEZET LÁMPA SZÖGLETES 55-90mm 18W 4000K 120/120mm
Cikkszám:95ELLISLEDS18-W
Rendelhető 2-5 nap
2.431 Ft
