LED PANEL SZÖGLETES 21W 2700K-3000K FEHÉR 240MM/240MM
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 21W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2700-3000 |
| Fényáram : | 1680lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:225/L1:205/H:21 |
| Test színe : | Fehér |
| Anyag : | Aluminium |
| Alak : | Square |
| Szerelési módszer : | Surface mounting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
STELLAR LED PANEL SZÖGLETES 24W 2700K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99XLED637
Rendelhető 2-5 nap
4.429 Ft
LED PANEL SZÖGLETES 18W 2700-3000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED635T
Rendelhető 2-5 nap
3.296 Ft
LED PANEL SZÖGLETES 18W 6400K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED968CW
Rendelhető 2-5 nap
4.703 Ft
LED PANEL SZÖGLETES 18W 2700K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED968WW
Rendelhető 2-5 nap
4.703 Ft
